KONTAKT

Automat do paczek SelfLocker

W 2020 roku zbudowaliśmy pierwszego SelfLocker’a, który stanął w sklepie sieci drogerii Rossmann w łódzkiej Manufakturze. Wtedy zrozumieliśmy, że automatyzacja procesów e-commerce to jest coś, gdzie nasza wiedza i doświadczenie może bardzo się przydać. Nie myliliśmy się. W 2021 roku zakończyliśmy wdrożenie 75 największych w Europie sklepów typu click&collect dla jednej z sieci budowalnych, a kolejne wersje SelfLocker’a w wersji BIG SIZE pojawiają się na rynku.
Zobacz więcej >

Samoobsługa w gastronomii SelfCoffee

Selfcoffee to samoobsługowy punkt gastronomiczny z funkcją kasy. Po prostu wyobraź sobie urządzenie, dzięki któremu Twoi klienci samodzielnie zapłacą za zakupy, zamówią ulubioną kawę i sami ją odbiorą, a także skorzystają z samoobsługowej maszyny wydającej ciepłe oraz zimne posiłki. Bez pośpiechu, obciążania personelu i z wolnością wyboru. Tym właśnie jest SelfCoffee, najnowszy automat sprzedający od SelfMaker z punktem gastronomicznym.
Zobacz więcej >

Coolocker

Coolockers to inteligentne urządzenie do odbioru paczek z modułami chłodniczymi oraz mroźniczymi. To rozwiązanie jest skierowane przede wszystkim dla rynku spożywczego, gdzie odpowiednia logistyka produktów jest niezwykle istotna. Wiemy jak ważne jest zachowanie łańcucha chłodniczego dlatego w urządzeniu zadbaliśmy o trzy strefy przechowywania w zależności od rodzaju produktów.
Zobacz więcej >

Rozwiązania w liczbach

ponad  
80
%
kupujących w internecie deklaruje, że jako formę dostawy najczęściej wybiera automaty do paczek
prawie  
70
%
klientów będzie w przyszłości zamawiać jedzenie do automatu (m.in. świeże owoce, warzywa, ryby, mięso) jeśli będzie on spełniał normy utrzymania odpowiedniej temperatury produktów

Digital Signage

DIGITAL SIGNAGE to nic innego jak ekrany cyfrowe, które są świetnym nośnikiem treści informacyjno - wizualnych. Współpracując przy wielu projektach z sieciami retail czy rynkiem gastronomicznym dostrzegliśmy, że większość klientów zwraca uwagę na komunikat prezentowany na ekranie cyfrowym, a co więcej, nabywa produkty i usługi wyświetlane na ekranach.
Zobacz więcej >

Kiosk samoobsługowy

Kiosk samoobsługowy kryje tak wiele możliwości, że ciężko wymienić je wszystkie. Kasa samoobsługowa, fakturomat, recepcjomat, order kiosk, info kiosk czy wreszcie biletomat…prawda, że można się pogubić? Dlatego stworzyliśmy SelfBox’a, jeden kiosk, który odpowiada na potrzeby każdego projektu - w zależności od tego, jak go skonfigurujemy. Estetyczny i minimalistyczny wygląd, pełna funkcjonalność i kompaktowy rozmiar.
Zobacz więcej >

Smart City Point

Kojarzysz sytuację gdy idąc ulicą widzisz strzępki plakatów rozrzuconych po chodniku, oblepione słupy informacyjne, tak dalekie od estetyki, którą chcielibyśmy widzieć w miastach? Nie mogliśmy tego faktu tak zostawić - dlatego powstał nasz multifunkcyjny kiosk SMART CITY POINT. To nasza odpowiedź na digitalizację przestrzeni miejskiej przy jednoczesnym podejściu funkcjonalnym do potrzeb mieszkańców i turystów.
Zobacz więcej >

Wdrożenia

chevron-left
chevron-right

Najnowsze newsy

Co słychać w świecie automatyzacji? Poznaj najnowsze doniesienia z życia grupy SelfMaker. Nowe urządzenia, wdrożenia oraz eventy.
Aktualności >

Zacznijmy Twój projekt

Żadne wyzwanie nas nie zaskoczy. Przeanalizujemy Twój biznes i zaproponujemy Ci rozwiązania, które wyniosą go na wyższy poziom.
Porozmawiajmy >

Kariera w Selfmaker

Pracuj z wśród najlepszych specjalistów branży, tworząc rozwiązania zmieniające codzienność nas wszystkich.
Współpracujmy >
Jesteśmy spółką technologiczną projektującą i budującą multifunkcyjne urządzenia samoobsługowe, narzędzia integracyjne oraz oprogramowanie.
UMÓW SIĘ NA KONSULTACJE
© Copyright 2022 - SelfMaker - All Rights Reserved
cross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram