KONTAKT

Działamy z myślą o następnych pokoleniach

Zielona planeta oznacza lepszą przyszłość. Dlatego w ramach inicjatywy #GreenSelfEvolution sadzimy drzewa. Pragniemy być eko-innowatorami, którzy mają realny wpływ na poprawę środowiska naturalnego.

Nasze drzewa
mają wielką moc

1110
m2

Powierzchnia lasu
6000
kg
Pochłanianie CO2/rok
1000
+
Liczba drzew
670
+
Tlenu dla osób rocznie
58 000
kg
Ilość zwracanego papieru

Zespół SelfMaker to ludzie pełni pasji, są wśród nas kibice, ekolodzy i działacze społeczni.

EKOLOGIA

SPORT

SPOŁECZNOŚĆ

Działania eco-friendly

Redukcja emisji CO2 to wyzwanie stojące przed każdym z nas. Tworząc technologię staramy się by była ona maksymalnie sfokusowana na tym celu dlatego zachęcamy naszych klientów by spojrzeli na automaty do paczek w szerszej perspektywie - scentralizowana dostawa do punktu oznacza znaczną redukcję CO2. Dodatkowo, do 2025 roku staniemy się niezależni energetycznie, dzięki inwestycji w ekologiczne rozwiązania fotowoltaiczne.
Zobacz projekt naszej obecnej siedziby ->

Selfmaker Sport Team

To inicjatywa polegająca na wspieraniu młodych, obiecujących sportowców w spełnianiu marzeń i osiąganiu sukcesów na kolejnych etapach rozwoju kariery zawodniczej. W naszym teamie jest już m.in biegacz Piotr Pazdej, wspieramy też klub piłki ręcznej UKS Anilana, a także młodych bokserów. Kliknij na wybraną sekcję i dowiedz się więcej o naszych zdolnych zawodnikach #SelfMakerSportTeam.

Bieganie

Piłka ręczna

Boks

Społeczność #selfevolution

Społeczność #selfevolution to ludzie, którzy jak my wierzą, że technologia potrafi ułatwić życie każdego z nas. Dlatego w naszych działaniach szczególną troską otaczamy osoby Głuche dla których urządzenia samoobsługowe stanowią pomost komunikacyjny ze światem (zob. wywiad). Tak powstał projekt SelfMaker Deaf World, pierwsza na taką skalę inicjatywa społeczno – technologiczna skoncentrowana na wdrożeniu technologii do życia publicznego ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb WSZYSTKICH grup społecznych.
Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tej zmiany

Ludzie #selfevolution w akcji

Najnowsze newsy

Co słychać w świecie automatyzacji? Poznaj najnowsze doniesienia z życia grupy SelfMaker. Nowe urządzenia, wdrożenia oraz eventy.
Aktualności >

Zacznijmy Twój projekt

Żadne wyzwanie nas nie zaskoczy. Przeanalizujemy Twój biznes i zaproponujemy Ci rozwiązania, które wyniosą go na wyższy poziom.
Porozmawiajmy >

Kariera w Selfmaker

Pracuj z wśród najlepszych specjalistów branży, tworząc rozwiązania zmieniające codzienność nas wszystkich.
Współpracujmy >
Jesteśmy spółką technologiczną projektującą i budującą multifunkcyjne urządzenia samoobsługowe, narzędzia integracyjne oraz oprogramowanie.
UMÓW SIĘ NA KONSULTACJE
© Copyright 2022 - SelfMaker - All Rights Reserved
leafcross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram